Кошик
134 відгуків
ТОВ ТК Айнект
+380677774033
+380 (67) 777-40-33
+380 (63) 461-57-08
+380 (66) 019-57-12

Лист алюмінієвий рифлений (квінтет, даймонд)

Рифлений алюмінієвий лист (рифленка) Київ використовується як декоративний матеріал для виготовлення і облицювання сходів та підлоги, особливо в громадських місцях (транспортних терміналах, БЦ, ТРЦ тощо).

Рифлений лист алюмінію Харків застосовують для виготовлення огорож і стінових панелей, перегородок, меблів, екранів радіаторів, декоративних елементів в стилі техно і в стилі "hi-tech".

Особливо популярний рифлений алюмінієвий лист з антиковзною поверхнею з опуклим малюнком "Квінтет" у вигляді овалів з загостреними кінцями. Рифлений алюмінієвий лист Дніпропетровськ може використовуватися як усередині приміщення, так і зовні, завдяки антикорозійним властивостям алюмінію. Рифлений лист широко застосовується для облицювання автотранспорту.

Рифлений алюмінієвий лист Київ. Рифлений лист з алюмінію в Києві можна придбати, зателефонувавши з нашим менеджером Наталією. Рифлений алюмінієвий лист в Києві отримав свою назву із-за матовою, шорсткою поверхні і опуклого малюнка. Рифлений алюміній в Києві використовується як популярний підлоговий протиковзкий матеріал для покриття підлоги. Рифлений алюмінієвий лист Київ можна зустріти в холодильних установках, як сировина тюнінгу автомобілів, а також використовується в будівельно-дизайнерських цілях. Рифлені листи з алюмінію також використовуються в Київській харчової і хімічної промисловості.

Рифлений алюмінієвий лист Харків. Ефектний зовнішній вигляд і високі міцнісні характеристики рифленого алюмінієвого листа в Харкові роблять його популярним облицювальним матеріалом міста. Легка вага і хороша надійність є визначальними факторами застосування таких листів. Рифлений алюмінієвий лист, що випускається в Харкові, дуже популярний в якості декоративного елемента, облицювальної панелі в архітектурі і т. п.

1 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner